logo
This is Photoshop's version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctornisi elit consequat
Последни новости
+387648592568
info@anatours.com.mk

СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

АРХИВА

13 May

Хотел SITHONIA VILLAGE

Хотел  SITHONIA VILLAGE  - Геракини ГЕРАКИНИ Геракини е едно од најстарите туристички дестинации на Халкидики. Се наоѓа на почетокот на вториот крак – Ситонија, Самото место Геракини нуди можност за прекрасен релаксирачки одмор. Песочните плажи, кристално чистото море на топлиот Егеј и боровите шуми кои ја прекриваат планината Холомонтас, ги задоволуваат сите услови за прекрасен одмор. Прекрасните плажи  идеалната клима, трудољубивоста на локалните жители го прават ова место одлично за одмор. HOTEL SITHONIA VILLAGE ИНФОРМАЦИИ ЗА ХОТЕЛ Хотелот се наоѓа во Геракини , во пријатно опкружување со зеленило, оддалечен на само 2минути од прекрасната плажа. Составен...

You don't have permission to register