logo
This is Photoshop's version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctornisi elit consequat
Последни новости
+387648592568
info@anatours.com.mk

СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

АРХИВА

26 May

Armas Prestige 5

⭐️Weapons Prestige 5 Alanya⭐️ 🍀🌸🌞Through its concept of happiness, it offers its guests fantastic enjoyment and moments of recollection. 27.05 / 7 days / 335 € per person in total 03.06 / 7 days / 391 € per person in total 10.06 / 7 days / 419 € per person in total🏖🥂☀️🌸   Prices are in total including: Charter flight ✈️ / Airport Taxi / Transfers🚐 More information at: ☎️047 / 203-580 📩info@anatours.com.mk ...

26 May

HURGADA – AMWAY BLUE BEACH 5*

‼️Екстра попусти‼️ ✅AMWAY BLUE BEACH 5* - HURGADA ✅ALL INCLUSIVE ⏰За рана резервација до 10.05.2019 ⬇️од 325 евра⬇️ ℹ️За повеќе информации: 📍Комплекс Безистен - Битола ☎️047/203-580 📩info@anatours.com.mk ...

26 May

SEA GULL RESORT 4*

☀️ХУРГАДА - ЦРВЕНО МОРЕ - ЛЕТО 2019☀️ 🏖SEA GULL RESORT 4*🏖 ⚠️ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ ОД 355 Е за резервации до 15.05.2019 година⚠️ ✅Директен ЧАРТЕР лет Скопје-Хургада-Скопје🛩 ✅Хотел со 4**** ✅ALL INCLUSIVE 🍹🍸☕️🍩🍮🧁🍨🥗🍜 ✅7 дена/ 6 ноќи ✅Сопствена песочна плажа🏖 ✅Организиран трансфер🚌 ✅Организација на аранжманот🔛 🌟Бидете дел од моментите кои се паметат и прераскажуваат🌟 Дополнителни информации: ☎️047/203-580 📩info@anatours.com.mk ...

26 May

ХУРГАДА – ALF LEILA WA LEILA 4*

☀️ХУРГАДА - ЦРВЕНО МОРЕ - ЛЕТО 2019☀️ 🏖ALF LEILA WA LEILA 4*🏖 ⚠️ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ од 454 Евра за резервации до 31.05.2019 година⚠️   ✅Директен ЧАРТЕР лет Скопје-Хургада-Скопје🛩 ✅Хотел со 4**** ✅ALL INCLUSIVE 🍹🍸☕️🍩🍮🧁🍨🥗🍜 ✅7 дена/ 6 ноќи ✅Организиран трансфер🚌 ✅Организација на аранжманот🔛 🌟Резервирајте го вашето место на време по промотивни цени🌟 Дополнителни информации и резервации: ☎️047/203-580 📩info@anatours.com.mk...

13 May

Вила Nikos Лептокарија

ЛЕПТОКАРИЈА Лептокарија се наоѓа на најубавиот дел на брегот, во подножјето на Олимп. Местото им нуди на своите гости од сите генерации добри услови за пријатен годишен одмор. Плажата е песочна, широка и убаво уредена. Водата е кристално чиста и идеална за пливање и релаксација. Шеталиштето покрај брегот, пешачката зона и паркот го надополнуваат овој амбиент со многубројните таверни, кафичи, продавници и маркети. Лептокарија исто така нуди многу содржини за најмалите и забавни паркови. Дозволете си одмор каде ќе уживате во прекрасниот залез на сонцето и звукот на брановите...

13 May

Хотел SITHONIA VILLAGE

Хотел  SITHONIA VILLAGE  - Геракини ГЕРАКИНИ Геракини е едно од најстарите туристички дестинации на Халкидики. Се наоѓа на почетокот на вториот крак – Ситонија, Самото место Геракини нуди можност за прекрасен релаксирачки одмор. Песочните плажи, кристално чистото море на топлиот Егеј и боровите шуми кои ја прекриваат планината Холомонтас, ги задоволуваат сите услови за прекрасен одмор. Прекрасните плажи  идеалната клима, трудољубивоста на локалните жители го прават ова место одлично за одмор. HOTEL SITHONIA VILLAGE ИНФОРМАЦИИ ЗА ХОТЕЛ Хотелот се наоѓа во Геракини , во пријатно опкружување со зеленило, оддалечен на само 2минути од прекрасната плажа. Составен...

7 Nov

Хотел SITHONIA VILLAGE

Геракини е едно од најстарите туристички дестинации на Халкидики. Се наоѓа на почетокот на вториот крак – Ситонија, Самото место Геракини нуди можност за прекрасен релаксирачки одмор....

You don't have permission to register